CENA-ZLATA.CZ
AKTUÁLNÍ CENA ZLATA DNES. 19.10.


Cena investičníCH zlatých mincí

Investiční zlaté mince se prodávají za cenu zlata na burze + přirážka za zpracování kovu.

35359
/Wiener Philharmoniker 1 Oz - Investiční zlatá mince/
CENA V Kč


ZLATÉ MINCEVídeňský filharmonik je jediná evropská investiční zlatá mince. Je ražena z ryzího zlata rakouskou státní mincovnou ve Vídni.
Cena zlata aktualizovaná 18.10.2019 18:54:10

Aktuální cena zlatých slitků značky Argor Heraus (nejlevnější švýcarské slitky) je korigována několikrát denně v reakci na výraznější pohyby cena zlata na komoditní burze a kurzu české koruny vůči euru. Touto cenou se řídí prodeje zlatých slitků. Fyzicky alokované zlato ve formě uzančních zlatých slitků se prodává za cenu vyšší než je cena zlata v případě virtuálních obchodů se zlatem. Náklady na zpracování zlata do podoby investičních slitků a jejich distribuce tvoří navýšení prodejní ceny investiční cihly vůči ceně zlata. Toto navýšení zvané premium je různé podle velikosti a ryzosti slitků, které kupujete.

Premium má tedy obdobnou funkci jako poplatky u investičních fondů. Rozhodnete-li se nakoupit ty nejmenší zlaté investiční slitky o 1 gram, počítejte s tím že navýšení ceny bude na vysoké úrovni. S nižším navýšením můžete investiční mince pořídit pouze pokud koupíte mince přímo o váze 1 Oz. Při prodeji těchto slitků se výkupní cena zlata v bankách i u obchodníků pohybuje v procentech pod aktuální cenou zlata. Opět platí, že za malé slitky dostanete v přepočtu na gram míň než za větší.

Aktuální cena 1 Oz /unce/ fyzicky nealokovaného zlata dnes je:

1 Oz AU : 34309 Kč
Kurz USD : 23,1 Kč
Kurz EUR : 25,67 Kč


Wiener Philharmoniker 1 Oz - Investiční zlatá mince
Wiener Philharmoniker  1 Oz - Investiční zlatá mince
Investiční zlato. Investiční zlatá mince 1 Oz (troyská unce) - Vídeňský filharmonik/Wiener Philharmoniker.
Gold Bullion. Ryzí zlato. 24 karátů
Autor: Thomas Pesendorfer
Ražba: Münze Österreich
Emitent: Rakousko
Líc: Velké varhany v Zlatém sále vídeňského Musikvereinu, sídla Vídeňské filharmonie. text ““REPUBLIKÖSTERREICH 1 UNZE GOLD 999,9 100 EURO““ Rok
Rub: Hudební nástroje Vídeňské filharmonie text ““WIENER PHILHARMONIKER““
Charakteristika mince
průměr: 37.00 mm, síla: 2 mm
hmotnost: 31.103 g
obsah drahých kovů: 999,9/1000 Au
hrana: střídavě hladká a vroubkovaná
nominál: 100 Euro

NÁKUP BEZ REGISTRACE
Chcete získat slitek za tuto cenu? Objednejte si rychle a pohodlně i bez registrace. Je to snadné. KZRA07 - Wiener Philharmoniker 1 Oz - Investiční zlatá mince Vám doručíme dobírkou České pošty. (poštovné, dobírkovné a pojištění v ČR ve výši 150 Kč).

Počet:

cena 35359 Kč/1 ks včetně DPH *

Jméno:

!

Adresa:

!

Město:

!

PSČ:

!

Telefon:

!

E-mail adresa:

!


* Cena je včetně DPH. Koupí se nezavazujete k dalším odběrům. Zboží nad 10.000 Kč zasíláme až po provedení platby předem (zálohovou fakturu zašleme na Váš e-mail).

www.Cena-Zlata.cz - Ceny investičního zlata. Ceny investičního stříbra. Stříbrné mince. Stříbrné a zlaté slitky. Vzácné ražby, které vydává Pražská mincovna, Česká mincovna a Mincovna Kremnica. ©2003-2019 Zlaté mince - Numismatika