CENA-ZLATA.CZ
AKTUÁLNÍ CENA ZLATA DNES. 19.10.


Ceny zlatých slitků

Investiční zlaté slitky se prodávají za cenu zlata na burze + přirážka za zpracování kovu.

34795
/Argor Heraeus SA 1 Oz - Investiční zlatý slitek/
CENA V Kč


ZLATÉ SLITKY



Švýcarské zlaté slitky značky Argor Heraeus začala firma Zlaté Mince Numismatika dovážet do ČR již v v roce 2003. Za 15 let si tyto slitky získaly přední pozici díky nejnižší přirážce a skutečnosti, že se dodávají s certifikátem. Malé gramáže jsou navíc dodávány v bezpečnostním balení.
Cena zlata aktualizovaná 18.10.2019 18:54:10

Aktuální cena zlatých slitků značky Argor Heraus (nejlevnější švýcarské slitky) je korigována několikrát denně v reakci na výraznější pohyby cena zlata na komoditní burze a kurzu české koruny vůči euru. Touto cenou se řídí prodeje zlatých slitků. Fyzicky alokované zlato ve formě uzančních zlatých slitků se prodává za cenu vyšší než je cena zlata v případě virtuálních obchodů se zlatem. Náklady na zpracování zlata do podoby investičních slitků a jejich distribuce tvoří navýšení prodejní ceny investiční cihly vůči ceně zlata. Toto navýšení zvané premium je různé podle velikosti a ryzosti slitků, které kupujete.

Premium má tedy obdobnou funkci jako poplatky u investičních fondů. Rozhodnete-li se nakoupit ty nejmenší zlaté investiční slitky o 1 gram, počítejte s tím že navýšení ceny bude na vysoké úrovni. S nižším navýšením můžete investiční mince pořídit pouze pokud koupíte mince přímo o váze 1 Oz. Při prodeji těchto slitků se výkupní cena zlata v bankách i u obchodníků pohybuje v procentech pod aktuální cenou zlata. Opět platí, že za malé slitky dostanete v přepočtu na gram míň než za větší.

Aktuální cena 1 Oz /unce/ fyzicky nealokovaného zlata dnes je:

1 Oz AU : 34309 Kč
Kurz USD : 23,1 Kč
Kurz EUR : 25,67 Kč


Argor Heraeus SA 1 Oz - Investiční zlatý slitek
Argor Heraeus SA 1 Oz - Investiční zlatý slitek
Investiční zlato. Investiční zlatý slitek 1 troyská unce = 31.1 gramů - Argor Heraeus.
Ryzí zlato. 24 karátů
Slitek je dodáván v bezpečnostním obalu.
země původu: Švýcarsko
rafinér: Argor Heraeus SA

obsah drahých kovů: 999,9/1000 Au
rozměr: 40,4 x 23,3 mm x 1,8 mm
váha: 31 gramů ( 1 Oz )
číslovaný s certifikátem

NÁKUP BEZ REGISTRACE
Chcete získat slitek za tuto cenu? Objednejte si rychle a pohodlně i bez registrace. Je to snadné. KZZS09 - Argor Heraeus SA 1 Oz - Investiční zlatý slitek Vám doručíme dobírkou České pošty. (poštovné, dobírkovné a pojištění v ČR ve výši 150 Kč).

Počet:

cena 34795 Kč/1 ks včetně DPH *

Jméno:

!

Adresa:

!

Město:

!

PSČ:

!

Telefon:

!

E-mail adresa:

!


* Cena je včetně DPH. Koupí se nezavazujete k dalším odběrům. Zboží nad 10.000 Kč zasíláme až po provedení platby předem (zálohovou fakturu zašleme na Váš e-mail).

www.Cena-Zlata.cz - Ceny investičního zlata. Ceny investičního stříbra. Stříbrné mince. Stříbrné a zlaté slitky. Vzácné ražby, které vydává Pražská mincovna, Česká mincovna a Mincovna Kremnica. ©2003-2019 Zlaté mince - Numismatika